Smaxy.cz

Smaxy.cz - Nejnižší nabídka bere!

Aktuální čas:

06:04:19

Jméno:
Heslo:
Registrovat se

Možnosti dopravy zboží na Smaxy.cz

Smaxy.cz nabízí celkem 4 druhy základních přeprav - Českou poštou, PPL, General Parcel Čechy a osobní odběr zboží na provozovně. Jednotlivé druhy přepravy popíšeme na této stránce a to proto, abyste měli více informací, co přeprava obnáší, jaké jsou podmínky a na co si dát pozor.

Smaxy.cz garantuje odeslání zboží do 5ti pracovních dnů od potvrzení platby za zboží (u platby předem) nebo 5 pracovních dnů u výběru dopravy na dobírku. V případě komplikací a nemožnosti dodržet termín odeslání 5 pracovních dnů, bude uživatel bezodkladně informován o pozdním zaslání a zboží bude odesláno do 10 pracovních dnů. V případě, že se tak nestane ani do 10 pracovních dnů, bude zboží odesláno bez poplatku za poštovné. Zboží uhrazené v den expedice do 11:00 hodin je expedováno v daný expediční den. V případě úhrady zboží po 11 hodině se expedice koná následující expediční den.


General Parcel Čechy - balíková zásilka  

Popis služby: Balíková zásilka General Parcel je doručována z 99,4% druhý pracovní den po odeslání. Služba negarantuje předchozí telefonické kontaktování řidičem, který zásilku přepravuje. Z tohoto důvodu se doporučuje nechávat si tyto balíky zasílat přímo do práce, kde jste přes den k zastižení. Soukromá domácí adresa nemusí být vždy vhodná. V případě, že není adresát zastižen je balík ponechám na lokálním depu General Parcel/Geis.Služba obsahuje možnost on-line sledování zásilky.

Upozornění: Adresát není předem telefonicky kontaktován a informován o termínu doručení zásilky = vhodné pro zaslání do zaměstnání.

Klady služby: Nízká cena, rychlé dodání

Zápory služby: Bez telefonického kontaktování, málo regionélních dep

Reklamace: Při viditelném porušení obalu překontrolujte zásilku přímo před řidičem, který ji doručuje a sepište s ním protokol. Nikdy v takovém případě nepodepisujte převzetí věci před kontrolou obsahu, kterou provádíte s řidičem. Sepište vždy protokol o škodě a až poté podepište převzetí. V případě, že je zásilka bez viditelného poškození obalu, ale po rozbalení je zboží poškozeno, kontaktujte regionální depo, které zásilku doručovalo a zároveň nahlašte problém na náš zákaznický servis. Kontakt na regionální depo najdete na www.baliky.cz. Depo i zákaznický servis Smaxy.cz informujte o problému nejpozději do 24 hodin od převzetí zásilky. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.


Česká pošta - Obchodní balík

Popis služby: Obchodní balík je garantovaná služba České pošty, kdy je zásilka doručena následnující pracovní den po odeslání. Obsahuje 1 pokus o doručení (bez telefonického kontaktování) + na vyžádání druhý pokus o doručení. Zásilka je po neúspěšném pokusu o doručení uložena na lokální poště 7 dnů k vyzvednutí adresátem. Při neúspěšném pokusu o doručení je adresát informován poštou o uložení zásilky formou oznámení, které je vhozeno do poštovní schránky adresáta. Služba obsahuje možnost on-line sledování zásilky. 

Klady služby: Levné, rychlé, rozsáhlá síť pošt

Zápory služby: Není telefonické kontaktování

Reklamace: Při viditelném porušení obalu překontrolujte zásilku přímo před pošťákem, který ji doručuje a sepište s ním protokol. Nikdy v takovém případě nepodepisujte převzetí věci před kontrolou obsahu, kterou provádíte společně s pošťákem. Sepište vždy protokol o škodě a až poté podepište převzetí. V případě, že je zásilka bez viditelného poškození obalu, ale po rozbalení je zboží poškozeno, reklamujte doručení zboží na kterékoliv poště v ČR. Pro reklamaci je potřeba přinést na poštu kompetní zásilku, včetně veškerého obalového mteriálu apod. Lhůta pro podání reklamace je 48 hodin. Při podání reklamace kontaktujte i zákaznický servis Smaxy.cz a informujte ho o problému.


PPL balík - firemní adresa (B2B)  

Popis služby: PPL balík - firemní adresa je služba, kdy je balík doručován bez předchozího telefonického upozornění. Je tedy předpokládáno, že se takové zásilky budou zasílat přímo do zaměstnání, nebo osobám, které jsou celý den k dispozici na udané adrese (například pracují v noci apod.). Služba zahrnuje jeden pokus o doručení a v případě neúspěšného doručení ponechání zásilky k vyzvednutí na lokálním depu. Doručení následující pracovní den po odeslání zásilky v 99,7% případů. Služba obsahuje možnost on-line sledování zásilky.

Upozornění: Adresát není předem telefonicky kontaktován - vhodné pro zaslání do zaměstnání!

Klady služby: Nízká cena, rychlost

Zápory služby: Adresát není telefonicky konaktován

Reklamace: Při viditelném porušení obalu překontrolujte zásilku přímo před řidičem, který ji doručuje a sepište s ním protokol. Nikdy v takovém případě nepodepisujte převzetí věci před kontrolou obsahu, kterou provádíte s řidičem. Sepište vždy protokol o škodě a až poté podepište převzetí. V případě, že je zásilka bez viditelného poškození obalu, ale po rozbalení je zboží poškozeno, kontaktujte regionální depo, které zásilku doručovalo a zároveň nahlašte problém na náš zákaznický servis. Kontakt na regionální depo najdete na www.ppl.cz. Depo i zákaznický servis Smaxy.cz informujte o problému nejpozději do 24 hodin od převzetí zásilky. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.


PPL balík - soukromá adresa (B2C)  

Popis služby: PPL balík - soukromá adresa je služba, kdy je adresát předem telefonicky kontaktován k dohodnutí vhodného času pro doručení zásilky. Je tedy vyšší pravděpodobnost, že budete k dispozici v daný čas (po dohodě s řidičem). Služba zahrnuje telefonické kontaktování a dva pokusy o doručení. V případě neúspěšného doručení je zásilka ponechána k vyzvednutí na lokálním depu. Doručení následující pracovní den po odeslání zásilky v 99,7% případů. Služba obsahuje možnost on-line sledování zásilky.

Klady služby: Telefonické kontaktování, 2 pokusy o doručení

Zápory služby: Vyšší cena

Reklamace: Při viditelném porušení obalu překontrolujte zásilku přímo před řidičem, který ji doručuje a sepište s ním protokol. Nikdy v takovém případě nepodepisujte převzetí věci před kontrolou obsahu, kterou provádíte s řidičem. Sepište vždy protokol o škodě a až poté podepište převzetí. V případě, že je zásilka bez viditelného poškození obalu, ale po rozbalení je zboží poškozeno, kontaktujte regionální depo, které zásilku doručovalo a zároveň nahlašte problém na náš zákaznický servis. Kontakt na regionální depo najdete na www.ppl.cz. Depo i zákaznický servis Smaxy.cz informujte o problému nejpozději do 24 hodin od převzetí zásilky. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel.


Česká pošta - Obchodní balík - Slovensko  

Popis služby: Obchodní balík - Slovensko je služba ve spolupráci České pošty a Slovenské pošty. Doručení do 2 pracovních dnů. Služba obsahuje možnost on-line sledování zásilky.  PPL balík - Slovensko  

Popis služby: PPL balík - Slovensko je služba, kdy je adresát předem telefonicky kontaktován k dohodnutí vhodného času pro doručení zásilky. Je tedy vyšší pravděpodobnost, že budete k dispozici v daný čas (po dohodě s řidičem). Služba zahrnuje telefonické kontaktování a dva pokusy o doručení. V případě neúspěšného doručení je zásilka ponechána k vyzvednutí na lokálním depu. Zásilka je zpravidla doručována do 24 hodin (v Bratislavě), respektive 48 hodin (zbytek SK). Služba obsahuje možnost on-line sledování zásilky.


Osobní odběr zboží  

Uživatel má možnost vyzvednutí produktu osobně v provozovně Smaxy.cz/InAu.cz, jejíž umístění a provozní dobu najdete na stránce KONTAKT. V této provozovně je možno odebírat zboží ihned po výběru způsobu dopravy (při zvolení osobního odběru), nikoliv však před výběrem! Zboží je možno v provozovně hotově uhradit, stejně tak je možno v provozovně zakoupit kredit hotově. V případě výběru osobního odběru a volby platby předem (nikoliv platby hotově), je uživatel oprávněn vyzvednout zboží v provozovně až po potvrzení přijetí platby ze strany Smaxy.cz. Do doby potvrzení platby není možno zboží odebrat!

Osobní odběr je zdarma a je možný pouze v provozní době určené k odběru zboží nebo po individuální dohodě. 

 

Příběhy uživatelů z partnerských portálů
Taurus7, Ostr...

Maarvin, Hovo...

Majka, Žatec...

Radek Sklenář...

Tomáš Liebsch...

Radek Bulíček...

Ikona aukce